Про нас

Зустріньте нашу команду

Pin up-це близька команда дивовижних людей, які гарантують, що наші користувачі отримують справедливий та веселим досвідом гравців. Майже 5 років ми були частиною цієї галузі та знаємо, як створити розваги найвищої якості!

Щоб задовольнити потреби найдосвідченіших любителів ставок на спортивні ставки та азартних ігор з різних країн, ми прагнемо розробити неперевершений ресурс з оригінальним дизайном «Pin-up».

Підтримка нашої бездоганної репутації- це наш найвищий пріоритет. Місія нашої компанії полягає в забезпеченні прозорості та надійності для кожного з наших клієнтів. Вирішуючи будь-які проблеми, ми демонструємо максимальну лояльність і, незалежно від частоти чи суми, надаємо повну гарантію оплати за будь-які виграші!

Спортивні ставки

Ви можете зробити ставку на поточні або майбутні спортивні заходи, які проводяться по всьому світу, і будьте впевнені, що всі виграші будуть виплачені клапово швидко. Ви навіть можете редагувати вже ставки, якщо передумати ви! Це просто не може стати кращим за це-подивіться та шанси на Pin-up.Ставка, і ви не хотіли б їхати в іншому місці!

Що таке Pin-up.ставити?

Приколювати.BET упакована ексклюзивними бонусами, програмами лояльності та спеціальними пропозиціями як для нових клієнтів, так і для постійних користувачів.

Ми охоплюємо понад 7500 чемпіонатів у більш ніж 65 спортивних дисциплінах, понад 30 000 спортивних змагань у прямому ефірі щомісяця щомісяця. Більше того, ми пропонуємо прямі відео-трансляції, різні типи ставок та доступ до численних ринкових варіантів для будь-якої події, результатів та історії статистики для спортивних подій у всьому світі, центри відповідності для всіх світових спортивних майданчиків і, можливо, найвищі шанси на ринку.

Ми гарантуємо швидкі виплати та передачі через будь-яку популярну платіжну систему.

Гарантії та підтримка

Приколювати.BET надає цілодобову підтримку для клієнтів та гостей.

Ми в Інтернеті цілодобово, і в найкоротші терміни наша досвідчена команда підтримки клієнтів допоможе вирішити будь-яку проблему!

Наш онлайн-чат доступний для вашої зручності.

Довіра та чесність- це наші основні цінності. Ми робимо все можливе, щоб отримати вашу довіру. Ми суворо дотримуємося відповідного законодавства, підтримуємо високий рівень якості наших послуг та виконуємо всі наші зобов'язання. Ми запевняємо вас, що всі наші послуги відповідають усім відповідним якісним та юридичним стандартам, щоб розвіяти будь-які проблеми.

Ми гарантуємо абсолютну безпеку ваших особистих фондів та даних.

Наші контактні дані:

Назва компанії: Carletta N.V.

Електронна пошта: [Захищений електронною поштою]

Телефон: +35722008792

Фінансовий відділ: +35780077001

Зареєстрована адреса: Perseusweg 27a, Curaçao

Адреса компанії: Perseusweg 27a, Curaçao

Реєстраційний номер компанії: 142346

Номер ліцензії: 8048/jaz2017-003