Відповідальні азартні ігри

Переконайтесь, що ви контролюєте

Очікується, що азартні ігри будуть не що інше, як просто хобі. Тим не менш, деякі люди вважають, що це як потенційне джерело доходу, що може призвести до фінансової шкоди та емоційних негараздів. Ми радимо вам дотримуватися цих вказівок, оскільки ми хочемо, щоб ви могли насолоджуватися грою:

1. Знайте, коли зупинятися, коли ви робите реальні гроші, і пам’ятайте, це не робота, а хобі;

2. Завжди буде ще один день, тому уникайте переслідування втрат;

3. Тільки ставка, коли ви можете собі дозволити;

4. Слідкуйте за грошима та часом, коли ви беруть участь у азартних іграх;

5. Зверніться до нашої команди підтримки, якщо ви відчуваєте, що ваша звичка виходить з рук. Ми зможемо тимчасово призупинити ваш обліковий запис, щоб ви могли перервати свій запит.

6. Ви можете зв’язатися з однією з професійних організацій, перелічених нижче, якщо ви вважаєте, що вам потрібна допомога у боротьбі з азартною залежністю.

Ви відчуваєте, що втрачаєте контроль?

Задайте собі наступні запитання, якщо ви стурбовані тим, що азартні ігри негативно вплинули на ваше життя:

1. Азартні ігри перервали ваше навчання або роботу?

2. Ви граєте гроші просто від нудьги?

3. Чи хтось із азартних звичок викликає занепокоєння щодо людей, яких ви знаєте?

4. Ви стали віддаленими від своєї родини та друзів через азартні ігри?

5. Ви коли-небудь говорили щось неправда про те, скільки фінансового означає витрачаєте азартні ігри?

6. Ви коли-небудь вкрали у когось або якось брехали, щоб отримати гроші на азартні ігри?

7. Чи відчуваєте ви, що, щоб мати можливість вкладати більше грошей у азартні ігри, ви скорочуєте необхідність?

8. Ви граєте до загальної втрати своїх грошей?

9. Чи відчуваєте ви нав'язливу потребу спробувати ще раз і відразу повернути гроші після програшу?

10. Ви граєте, коли відчуваєте депресію чи засмучені?

11. Ви коли-небудь мали суїцидальні думки або якось відчували депресію після нещасливої ​​смуги?

Кожна позитивна відповідь на будь-яке з цих питань потенційно означає, що у вас проблеми з азартними іграми. Серйозно подумайте про пошук професійної допомоги або відмови від азартних ігор.

Самозаперечення

Ми можемо тимчасово призупинити ваш обліковий запис на ваш запит, якщо вам потрібно зробити перерву в азартних іграх. Самостійно-розкус означає, що ваш рахунок не буде повторно активовуватися ні за яких обставин протягом періоду виключення, і залишатиметься закритим протягом мінімум 6 місяців. Це головна відмінність від стандартного запиту на закриття рахунку. Перш ніж можна розглянути повторне відкриття облікового запису.

Щоб відкрити свій обліковий запис, в якій зазначається, що "добровільне блокування" у полях теми та "Я прошу вас заблокувати мій рахунок" у текстовому полі, надішліть електронний лист на адресу [Захищений електронною поштою] з адреси електронної пошти, яку ви використовували. Протягом одного робочого дня ваш рахунок буде заблокований.

Лікування залежності від азартних ігор

Gambleaware допомагає перешкодити людям виникати у проблемах зі своїми ігровими звичками та пропонує допомогу. Відвідайте http: // про.Gambleawear.org для отримання додаткової інформації.

Ви можете відвідати, можна відвідати www.догляд за грою.організація.Великобританія, звертаючись до соціального впливу азартних ігор. Його конфіденційна довідкова лінія доступна за номером 0845 6000 133. Детальніше про міжнародні організації підтримки, мешканці, які не є UK, можуть звернутися до Gamcare.

Анонімні азартні гравці- це зібрання людей, які об'єдналися разом, щоб вирішити свої різні проблеми, пов'язані з компульсивними іграми, з багатьма регіональними групами у всьому світі. Можна відвідати веб-сайт анонімних міжнародних служб анонімних азартних служб за адресою www.азартнонім.організація.

Для всіх, хто негативно впливає на азартні ігри, азартна терапія надає підтримку та консультування. Фахівці цієї організації доступні як у Великобританії, так і на міжнародному рівнях. Веб-сайт можна знайти за адресою: www.азартна терапія.організація.

Обмеження доступу до Інтернету

Різні програмні програми дозволяють блокувати або обмежувати доступ до певних веб-сайтів. Таким чином батьки можуть запобігти доступу до своїх дітей на веб-сайтах азартних ігор. Будь ласка, подумайте про рішення батьківських фільтрування, якщо ви ділитесь своїм комп’ютером з друзями чи родиною, які перебувають у законному віці, щоб зареєструватися або робити ставку на нашому сайті, або просили самоузахуру з азартних сайтів.

Зверніть увагу, що інформація буде передана владі, якщо хтось, що не досягає 18 років.